Apt Com Ar Condicionado A 500M Da Praia De Ipanema
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Apt Com Ar Condicionado A 500M Da Praia De Ipanema Ρίο ντε Τζανέιρο 30 τ.μ. Βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, μόλις 9 λεπτά με τα πόδια από το Ρίο ντε Τζανέιρο. Αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια διαθέτει Wi-Fi, καθώς και ιδιωτική στάθμευση για τους επισκέπτες που ταξιδεύουν με αυτοκίνητο.
Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόλις 250 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Nossa Senhora da Paz / Ipanema και μόλις 1 χλμ. από την Πλατεία Στρατηγού Osório. Το Άγαλμα του Χριστού Λυτρωτή απέχει 3 χλμ. από το Apt Com Ar Condicionado A 500M Da Praia De Ipanema.
Αυτό το διαμέρισμα έχει χώρο καθιστικού και σαλόνι με θέα στην πόλη, και διαθέτει ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Οι ταξιδιώτες που διαμένουν στο Apt Com Ar Condicionado A 500M Da Praia De Ipanema θα απολαύσουν την άνεση στο μπάνιο εξοπλισμένο με μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Η άνεσή σας είναι προτεραιότητά μας, γι' αυτό και αυτό το κατάλυμα προσφέρει κοινόχρηστη κουζίνα με ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Κατά τη διαμονή σ' αυτό το κατάλυμα, οι επισκέπτες βρίσκονται σε απόσταση 15 λεπτών οδικώς από το αεροδρόμιο Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν.
- Αεροδρόμια
- Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν Αεροδρόμιο15 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Κεντρικός Σταθμός Estação D Pedro II10 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Κοινόχρηστη κουζίνα
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Τραπέζι φαγητού
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το Apt Com Ar Condicionado A 500M Da Praia De Ipanema;
Ρίο ντε Τζανέιρο καθώς και Amsterdam Sauer Museum βρίσκονται κοντά στο το Apt Com Ar Condicionado A 500M Da Praia De Ipanema. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Apt Com Ar Condicionado A 500M Da Praia De Ipanema;
Η τιμή κράτησης στο το Apt Com Ar Condicionado A 500M Da Praia De Ipanema αποτελεί 952$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το Apt Com Ar Condicionado A 500M Da Praia De Ipanema;
Το το Apt Com Ar Condicionado A 500M Da Praia De Ipanema παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων.